Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kişilik testleri 

YÜRÜMEK İSTEDİĞİN YOL HANGİSİ? SANA SENİ ANLATAN KİŞİLİK TESTİ
Doğanın güzelliğini hissedeceğin bir yolda yürümek ister misin? Yalnız önünde altı adet yol var ve sadece birisini seçebilirsin. Birazdan sana yolları göstereceğim. Bunlardan hangisini seçeceğine karar verirken dikkat etmen gereken noktalar ilk gözüne çarpan olması ve sana diğerlerinden daha güzel görünmesi. Çok uzun düşünmene ve akıl yürütmene gerek yok. Hazırsan bu güzel yürüyüşün yollarına bakalım:

BİRİNCİ YOL:
Hassas ve güzelliklerle dolu bir iç dünyan var. Çevrende sana mutluluk veren özenle seçtiğin eşyalar olunca huzurlu oluyorsun. Geçmişin ve anıların senin için çok önemli.
Bu çiçeklerle dolu yolu seçmek hayatta küçük şeylerden zevk almayı bilen bir kişiliğin olduğunu gösteriyor. Mütevazı duruşunun ardında heyecan ve macera arayan bir gezgin yatıyor. Konforuna fazla düşkün olduğun için bilmediğin yollardan uzak durmaya meyil gösteriyorsun. Bu durum hayatında değişim yapmanı zorlaştırıyor.
Sessizlik ve kavgadan uzak durmak senin için önemli ama bu diğerlerinin seni sürekli susturması anlamına gelmemeli. Zaman zaman sen de sesini yükseltmeli ve doğruları söylemelisin. Başkalarını incitmememek adına duygularını ifade etmekten kaçınmamalısın.
İKİNCİ YOL:
Yeni deneyimlerden, yeni yerlere gitmekten ve yeni insanlarla tanışmaktan çok mutlu oluyorsun. Cesur ve ne istediğini bilen bir kişiliğin var. Gizlilikten ve belirsizlikten hoşlanmıyorsun. Sözde olduğu kadar davranışta da dürüstlük en büyük önceliğin ve kimsenin güvenini boşa çıkarmak istemiyorsun.
Taşlarla merdiven şeklinde yükselen bu yolu seçmen senin mücadelelerden kaçınmayan güçlü bir kişiliğin olduğunu gösteriyor. Kararlılıkla ilerlediğinde yolun sonunda amacına ulaşacağını biliyorsun. Hayatta en büyük gücün kolay kolay vazgeçmemek ve azimle devam edebilmek.
Bu azimli halin bazen başkaları tarafından sertlik veya hırslılık olarak algılanabilir ama aslında sen sadece hedeflerine bağlısın. Zaman zaman yakınlarına güzel sözlerle yakınlaşmalı ve daha sıcak ilişkiler kurmalısın.

ÜÇÜNCÜ YOL:
Hiçbir şeyi aceleye getirmeden yavaşça yapmayı ve yaşamın her anından zevk almayı seviyorsun. Sorular soran meraklı kişiliğin seni doğal bir araştırmacı yapıyor. Cevaplanmayan sorulardan ve kapalı kapılardan hoşlanmıyorsun. Zaman zaman yolunu kaybetsen de eninde sonunda umduğundan çok daha güzel sonuçlara ulaşabiliyorsun. Çevrendekiler bunu nasıl başardığını pek anlamıyorlar ve bu anlamda zaman zaman yalnız hissedebiliyorsun.
Bu yeşilliklerle kaplı gizemli yolu seçmen senin içine dönük bir kişiliğin olduğunu gösteriyor. Seni gerçekten anlayan bir kaç kişiyle olmaktan hoşlanıyor ve kalabalıklardan uzak duruyorsun. Gözlem yeteneğin çok güçlü ve bu yüzden psikologluk veya yazarlık gibi mesleklere eğilim duyabilirsin. Hayat amacını bir kez bulduğunda yaşamak senin için çok daha anlamlı ve zevkli olacaktır.
DÖRDÜNCÜ YOL:
Farklı düşünen ve tamamen kendine has zevkleri olan özel bir kişiliksin. Konuşmalarınla ve esprilerinle çok hoş sohbet birisin. Çevrende çok insan olmasına rağmen sevdiklerin konusunda oldukça seçicisin. Arkadaşlık ve eş seçiminde sıra dışı, çok zeki ve karizmatik insanları tercih ediyorsun.
Yaşadığın yeri büyük bir zevkle ve farklı bir anlayışla dekore etmekten zevk alıyorsun. Kişiliğindeki çekiciliği giyimine ve yaşadığın yere yansıtıyorsun. Ağaçlarla çevrelenmiş bu yolu seçmen ayrıntılara çok takılıp hedefini unutabilen bir kişiliğin olduğunu gösteriyor. Zaman zaman motivasyonunu kaybedip depresif hissedebilirsin. Böyle dönemlerde kendine bir yol haritası çizerek planlı hareket edersen kaybettiğin enerjiyi geri kazandığını göreceksin.

BEŞİNCİ YOL:
Ayakları yere basan, gerçekçi ama pozitif düşünebilen bir insansın. Alçak gönüllü ve tüm canlılara saygı duyan kişiliğin var ve doğaya yakın yaşamak seni gerçekten mutlu ediyor. Kimseye uzun süreli dargın kalamayan sevgi dolu bir bakış açısına sahipsin ve bu özelliğin seni herkesten farklı kılıyor. Sen dünyayı iyileştirmeye gelmiş görevli bir ruhsun. Bu yüzden zaman zaman zor ilişkiler ve görevlere çekilebilirsin. Aslında sen bu insanlara ve ortamlara şifa getiriyorsun ama bunu yaparken kendini aşırı hırpalamamayı öğrenmelisin.
Sonbahar manzaralı bu yolu seçmen hayatın zorluklarını aşmadaki başarını gösteriyor. Negatife bulaşmadan pek çok dönemeci ve virajı aştın ve bundan sonra tüm bunların ödülüne kavuşacağın bolluk dolu bir dönem seni bekliyor. Yorgun bir şifacı olarak kendine bundan sonra hep güzellikleri çekeceğini bilmeni isterim.
ALTINCI YOL:
Derin düşüncelere ve duygulara sahip, yalnızlığıyla barışık bir insansın. Aşırı hassas yapın zaman zaman seni zorlasa da içindeki hislere güvenmeyi ve bununla mutlu olmayı öğrenmişsin. Olayların arkasındaki görünmeyi sezen ve insanların gerçek niyetlerini onlar daha anlatmadan anlayabilen bir kişisin. Sezgilerin çok güçlü ve bazen diğer insanların enerjisini kendi hislerinmiş gibi algılayabilirsin. Düzenli meditasyon ve olumlama çalışması yapman ve zaman zaman yalnız kalarak enerjini şarj etmen gerekiyor. Çünkü yüksek empatiye sahipsin.
Bu biraz karanlık ve gizemli yolu seçmen metafizik ve spiritüel konulara ilgin olduğunu gösteriyor. İç dünyanı keşfetmekten ve insanın gizemli var oluş amacını düşünmekten zevk alıyorsun. O kadar zengin bir iç dünyan var ki dışarıdaki hayat zaman zaman sana sıkıcı gelebilir. Yine de maddi dünyayla ruhsal dünyayı dengeleyerek daha büyük bir huzura ve mutluluğa ulaşabileceğini unutmamalısın.


İlginizi Çekecek İçerikler

Yorum Yaz