Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kişilik testleri 

SİYAH BEYAZ BİR KİŞİLİK TESTİ: İlk Gördüğün Obje En Belirgin Özelliğini GösterecekKimlik duygumuzun pek çok farklı yüzü olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzler bazen birbiriyle çelişen hatta düpedüz ters düşen özellikler taşıyabilir. Bunlardan biri olduğunuza inanabilirsiniz. Ertesi gün bir başka özellik ortaya çıktığında kendinizi şaşırtacağınız kesindir.

Şimdi göstereceğimiz resim karakterinizdeki en baskın özelliği gösterecek. Resme bir kaç saniye bakın ve dikkatinizi çeken ilk şeyi belirleyin.

  1. Açık kitap:

Zeka ve sezgi kişiliğinizin iki belirgin yönünü oluşturuyor. İnsanları bir bakışta çözüyor ve taktıkları maskenin ardını görebiliyorsunuz. Kendinden emin tavırlarınız güven uyandırıyor. Öyle ki zor zamanlarda insanlar tavsiye almak için size geliyorlar. Kararlı ve pozitif bir kişi olduğunuzdan problemlere çözüm odaklı yaklaşıyorsunuz.

Duyarlı kişiliğiniz insanların enerjisini kolayca algılıyor. Bu sizi empatik bir kişi yapsa da bazı sorunları beraberinde getiriyor. Size uyumlu olmayan enerjilerden çabuk etkileniyor ve kişisel alanınıza girildiğini hissediyorsunuz. Bu durum enerjinizi tükettiği için uzun vadede insan ilişkilerine zarar verebilir. Böyle zamanlarda biraz geri çekilmeyi öğrenmelisiniz.  Bilinçli olarak empatik yönünüzü kapatmayı öğrenmek işinize yarayacaktır.

  1. Çiçekler

İnsanların içindeki iyi tarafları görmeyi biliyorsunuz. Kalbiniz sevgi dolu ve iyilikleri odaklanarak büyütme gücünüz var. Karmaşa ve kavgadan uzak durmaya çalışıyorsunuz. Kendi konfor alanınız içinde huzur buluyorsunuz. İnsanları mutlu görmek sizin için önemli olduğundan mutluluk vermeye çalışıyorsunuz.

İyi olana bu kadar çok odaklanmak beraberinde bazı olumsuzluklar getirebilir. Güven duygusu safça gösterilirse insanlar sizi kendi bencil amaçları için kullanabilirler. İyiyi görmenin yanı sıra gerçeği görmeye odaklanmalısınız. Unutmayın ki herkes iyi olmak zorunda değildir. Bu onların kendi kararıdır ve onlar için yapabileceğiniz iyi şeyler bazen sınırlı olmak zorundadır.

  1. Terazi

Kolay aşık olan biri değilsiniz ama aşk kapıyı çaldığında sizinkini çalmıyor adeta kırıp geçiyor. Duygulara kaptırmadan yaşayabilmeyi biliyorsunuz ama kaptırdığınızda savunmasız bir halde kalabiliyorsunuz. Bu sizi korkutan özelliklerinizden birisi.

Yaratıcı kişiliğiniz sizin önemli bir özelliğiniz. Meselelerin içindeki yanlışları göstermekten çekinmiyorsunuz. Tatlı yalanlardan ziyade acı gerçekleri tercih eden bir yapınız var. Yalnız açık sözlülüğünüz gerçekçilikle birleşince sert konuşabilirsiniz. Doğrular kalp kırmadan da ifade edilebilir. Bu konuda daha anlayışlı olmak size çok şey kazandıracaktır.  1. Balonlar

Tam bir özgür ruhsunuz. Hayallerin peşinde iflah olmaz bir romantik olduğunuzu söyleyebiliriz. Düşünceleriniz dağınık. İyi niyetli yaklaşımınız iyi şeylerin sizi bulmasını sağlıyor. Umut veren coşkulu bir insansınız.

Odaklanma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. Ayrıca el attığınız şeylerden kolayca sıkılıyorsunuz. Pek çok iyi fikriniz olsa da onları hayata geçirmek için sabrınız az. Daha odaklı yaşamayı öğrenmelisiniz.

  1. Kalp

İnsanlarla kolay anlaşabilen ve onlara destek olmayı seven birisiniz. Tek ihtiyacınız biraz sevgi. Kibar yapınız insanların hatalarını görmezden gelmenizi sağlıyor. Kolayca unutup affedebiliyorsunuz.

Destek olmayı seven yapınızdan dolayı kalbi kırık kişileri kendinize çekiyorsunuz. Kırık bir kalbin verdiği acıyı iyi bildiğiniz için başkalarına desteğinizi kolayca açıyorsunuz. Yalnız destek olmak ile kendini feda etmek arasındaki farkı bilmeniz çok önemli. Başkalarını severken kendinizi de sevmelisiniz.

  1. Aslan kral

Gururlu ve havalı birisiniz. Kendinize güveniniz tam ve fikirlerinizden şüphe duymuyorsunuz. Gücünüz kadar kusurlarınızın da farkındasınız. Hayatta daha ileri gidebilmek için kusurları kabullenmeyi öğrenmişsiniz.

Çok az insana güveniyorsunuz ve güvendikleriniz size en sadık kişilerden oluşuyor. Doğru kişileri hayatına davet etmek önemli olsa da buna çok odaklanmamayı öğrenmelisiniz. Doğru insanlar bazen ilk bakışta öyle değilmiş gibi görünebilirler.

  1. Gülen yüz

Arkadaş canlısı birisiniz. Gülmek sizin için vazgeçilmez olduğu için etrafınızda birlikte gülüp eğlenebileceğiniz insanları tutmaya çalışıyorsunuz.

Yalnız gerçek düşüncelerinizi esprilerin ardına saklamak gibi bir huyunuz olabilir. İnsanlar sizin iyi zamanınız kadar kötü zamanınızda da etrafınızda bulunabileceğini kabul edin. Kötü hissettiğiniz zamanları insanlardan saklamaya çalışmayın. Gerçek dostlar kendinizi kötü hissettiğinizde de yanınızda olacaktır. Kendinizi her halinizle açıkça ifade etmeyi öğrenmek sizin için önemli bir adımdır.

  1. Kravat

Kararlılık ve disiplin sizin belirgin özellikleriniz. Az konuşmaya meyilli olabilirsiniz. Düşüncelerinizi tartarak söylüyorsunuz ve konuştuğunuzda etrafınızdakiler bunun boş laf olmadığını gayet iyi biliyor. Yaptığını her işe tüm benliğinizle girişiyorsunuz. Yeni şeyler denemekten korkmayan cesur birisiniz.

İdealist ve kurallara uygun yaşıyorsunuz. Yalnız meseleleri siyah ve beyaz olarak görmemeyi  öğrenebilirsiniz. Mevcut bakış açınız hayatın ince detaylarını kaçırmanıza neden olabilir. İnsan ilişkilerinde daha az kuralcı ve esnek olmaya dikkat edin. Herkesin sizin kadar kurallara uygun aşamasını bekleyemezsiniz. Bazen kuralları bırakmak ve spontane yaşamak gerekir. Daha az beklentili olmak sizi ilişkilerinizde daha mutlu yapacaktır.

Test doğru çıktı mı? Sonuçları yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.


İlginizi Çekecek İçerikler

Yorum Yaz