Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kişilik testleri 

İLK Gördüğün RESİM KİŞİLİĞİNİ Anlatacak
Dünyaya baktığımızda gördüğümüz her şey hakkında bazı yorumlar yapıyoruz. Kimi zaman bu yorumlar o kadar doğru çıkmasa da bunlar hayatı algılayışımız hakkında ip uçları veriyor. Aslında iç alemimizi dışarı bu şekilde vuruyoruz. Birazdan size farklı yorumlar yapılabilecek bazı resimler göstereceğiz. İlk gördüğünüz şekil kişiliğiniz hakkında bazı bilgilere ulaşmanızı sağlayacaktır. Hazırsanız başlayalım.

1. Resmimiz şöyle:

Psikologlara göre resimde ilk gördüğünüz öğe kişiliğinizle ilgili bir fikir veriyor. Resme bakın ve ilk gördüğünüz öğeyi söyleyin.

 

Kadın yüzü:

Eğer bir kadınsanız ve kadın yüzü gördüyseniz hayata karşı olumlu bir bakış açısına sahipsiniz ve kendinize iyi olasılıkları çekiyorsunuz demektir. Resimde kız yukarı doğru bakmaktadır ve yukarı bakan yüzü önce seçmek sizin de pozitif öğelere dikkat ediyor olduğunuzu ve kalbinizin açıklığını gösterir.

Bir kadın olarak kadın yüzü görmek aynı zamanda kendinizle barışık ve tam bir birey olduğunuzu gösteriyor. Kendiniz olmaktan mutlusunuz ve güveniniz tam.
Eğer erkekseniz ve kadın yüzü görüyorsanız karşı cinse odaklı bir bakış açısına sahipsiniz demektir. Kadınların söylediklerini fazla ciddiye alıyor olabilirsiniz. Şu anda hayatınızda sizi çok mutlu eden veya stres kaynağı olan bir kadın olabilir. Eğer stresli bir ilişkiniz varsa o kişinin onayına fazla ihtiyaç duyuyor ve bunu ona gösteriyor olabilirsiniz. Bu durumda kendinizi rahatlatmalı, olduğu gibi kabul etmeli ve başkalarının da sizi böyle kabul edebilmesi için güvenle durmalısınız. Karşı tarafa odaklı bakış açınız iyi bir dinleyici olduğunuz gösteriyor. Empati gücünüz yüksek. Bu özelliğinizle gelecekte çok başarılı olabilirsiniz.

Erkek yüzü:

Eğer kadınsanız ve erkek yüzü görüyorsanız hayatınıza birisinin girmesini istiyor olabilirsiniz. Ya yakın zamanda böyle biriyle karşılaşacaksınız ve bunu önceden hissediyorsunuz ya da şu anda var olan ilişkiniz üzerinde çok düşünüyorsunuz demektir. Şu anki ilişkinizi hayatınızın merkezine almış olabilirsiniz. Erkek yüzü burada aşk yaşamınızdaki değişimleri ve sağlıklı bir gelişimi gösterir.

Eğer bir erkekseniz ve erkek yüzü görüyorsanız aile, iş veya okul çevrenizden bir arkadaşınızla ilgili endişeleniyor olabilirsiniz. Bu iyi veya kötü bir endişe olabilir. Belki gündeminizde küstüğünüz bir arkadaşınızla yeniden barışmak vardır veya belki de onunla ilgili tatsız bir olayı hatırlıyor olabilirsiniz.

Unutmayın ki herşey geçicidir ve zaman her şeyin ilacıdır.
2. Resmimiz budur: Bakın ve ilk hangi öğreyi gördüğünüzü söyleyin.

(5 saniye geçsin)

 

Timsah:

Resmin en büyük öğresi olan timsahı görmek son derece normal. Siz pratik ve hayatta önce önünüzdeki tehditleri tespit eden bir kişisiniz. Pesimist olduğunuzu söyleyemeyiz ama dikkatli ve ihtiyatlısınız. Olayların kötü gidişatına takılıp küçük güzellikleri kaçırmanız olası. Hayata karşı daha rahat ve pozitif yaklaşsanız iyi olur.

Tekne:
İlk bakışta tekneyi görmek timsaha göre daha zor. Tekneyi ilk gördüyseniz hayattaki küçük detaylara dikkat etme kabiliyetiniz var demektir. Siz yaratıcılık yönünden gelişmiş bir kişisiniz ve kendinize has sıradışı tarzınızla sorunları çözebilirsiniz.

3. Resmimiz şöyle: Bakın ve ilk hangi öğeyi gördüğünüzü söyleyin.

Yaşlı adam :

Eğer önce yaşlı adamı görüyorsanız empati duygunuz yüksek, duygusal bir kişisiniz demektir. Öncelikle yaşlı adamı görmeniz beynin sağ yanını daha yoğun kullandığınızı gösterir. Yaratıcı ve sanatsal yönleriniz mantıklı yönünüze ağır basıyor. Kendinize güveniniz tam. Sadece zaman zaman yavaşlamanız ve aşırı tepkilerinizi kontrol altına almayı öğrenmeniz gerekebilir.

Kadın :

Eğer önce kadını gördüyseniz beynin sol yanını daha aktif kullanıyorsunuz demektir. Beynin sol yanı mantık ve analitik zekayı temsil eder. Bir işe girişmeden önce onu tüm detaylarıyla inceliyorsunuz. Geleceğin size mutluluk getireceğini düşünen iyimser bir yapınız var. Pozitif enerjiniz insanların içindeki iyiliği ortaya çıkarabilir. Yalnız fazla mükemmeliyetçi olmamaya dikkat edin.

Testimiz kişiliğiniz hakkında doğru ipuçları verebildi mi? Yorumlar bölümünde lütfen bizimle paylaşın.İlginizi Çekecek İçerikler

Yorum Yaz