Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ruhsal farkındalık 

ÇOK ETKİLİ BİR KORUNMA TEKNİĞİ- HER GÜN BİR DAKİKANI BUNA AYIR!
Hayatta her şey enerjiden oluşur. Her nesne, canlı varlık ve hatta düşünce ve duygu formu kendine has bir enerji imzasına sahiptir. Bu içimizdeki ve dışımızdaki enerji akışı sürekli diğer enerjilerle etkileşim halindedir. Enerjiler çoğu zaman bizim hissedebileceğimizden daha ince olur. Dolayısıyla üstümüzdeki olumsuz enerjiyi ancak enerji kötü biçimde tezahür ettiğinde fark ederiz. Olumsuz etkinin ne zaman ve nasıl olduğunu düşündüğünüzde onun küçük bir yanlış anlama veya güvensizliğimizi tetikleyen bir söz duyma ile başladığını fark edebiliriz. Eğer dikkat etmezsek o ilk olumsuz etki beraberinde daha negatif duyguları getirebilir. Farkında olmaksızın olumsuz duyguyla zaman geçirmek yanlış bir tutumdur. Çünkü o, göze görünmeden büyür ve zamanla olumsuz duygu durumunun titreşimi bizim titreşimimizle bir olur. Bu durum enerji alanımızda olumsuz durumu daha fazla davet eden bir açıklık oluşur.

Biz her zaman kendi frekansımıza uygun deneyim ve kişileri çektiğimiz için duygu durumumuzu olumlu veya en azından nötr ve temiz tutmamız iyi bir hayat yaşamak için gereklidir. Şimdi enerjinizi temizlemek için etkili bir yöntem paylaşacağız. Bu tekniği her sabah güne başlarken veya gün içinde olumsuz duygu ve düşüncelere kaptırdığınız zaman uygulayabilirsiniz.
Işık küresi tekniği

Bu tekniği oturur veya yatar pozisyonda uygulayabilirsin. Öncelikle gözlerini kapat. Bedeninin orta noktasını hisset. Burası üçüncü çakramız olan solar pleksus çakranın olduğu yere denk gelir. Şimdi üçüncü çakranda tenis topu büyüklüğünde parlak beyaz bir ışık topunun oluştuğunu düşün. Işık topunu 5-10 saniye kadar gözümüzde canlandır. Hatta orada parlak bir ışığın yandığını bedeninde hisset. Bir müddet bu hissi koru. Çalışma boyunca topun imgesini veya hissini sürekli tutmak gerekli değildir. Sadece içsel olarak ışık topunun orada olduğunu bilmek yeterlidir. Şu anda eline bakmıyor veya onu kullanmıyor olsan da elinin orada, bedenine bağlı olduğunu bilirsin ya. İşte ışık topunun varlığını da bu şekilde hissetmelisin. Bu hissi oluşturmak için ilk başta biraz pratiğe ihtiyacın olabilir. Ama pratik yaptıkça bu hissi çağırma süren daha da kısalacaktır.
Bu ışık solar pleksus çakranda parladıkça hiç sarsılmayan bir iç huzuru hissedeceksin. Bir müddet onun verdiği rahatlık ve güvenlik hissini deneyimleyerek dur. O senin irade, kendini ifade etme ve isteklerini eyleme geçirme merkezinde durmaktadır. Bu bölgeden çıkan enerjiyi arzuların gerçekleşmesi veya şimdi yapacağımız gibi korunma için kullanabilirsin.

Şimdi ışığın orada olduğunu bilerek dururken ona canlı ve akıllı bir varlık gibi hitap et. Ondan gün boyunca seni olumsuz enerjiden koruyan bir kalkan oluşturmasını iste. Örneğin ona şöyle bir hitapta bulunabilirsin.

“Sevgili ışığım, benim koruyucu meleğim ol. Frekansımı yükselt ve negatif enerjileri benden uzak tut.”
İçindeki ışığın seni duyduğunu ve anladığını hisset. O senin bir parçan ve irade gücünü istediğin şekilde kullanabilmende sana yardımcı olacak. Şimdi niyetini içinden iki kere daha tekrar ederken ışığın gitgide büyüdüğünü hayal et. Işık büyüsün, büyüsün ve sen üçüncü ve son kez niyetini söylediğinde ışık bedenini tamamen içine alan bir küreye dönüşmüş olsun. Aynı ışığın ilk halinde olduğu gibi ışık küresinin son halini gözünde sürekli canlandırmak zorunda değilsin. Sadece onun orada olduğunu, seni olumsuz etkenlerden koruduğunu ve frekansını yüksek tutmada sana destek olduğunu bilmen yeterlidir.

Şimdi ışık küresinin içinde olduğunu bilerek 10 saniye kadar dur. İstersen daha fazla durabilir ve sağlamlık, tamamen güvende ve merkezinde olma hisleriyle meditasyon yapabilirsin.  Bu koruyucu ışığın içindeyken hiçbir olumsuz etki sana ulaşamaz. Aynı zamanda ışık küresinin içindeyken enerjin hep yüksek olur. İstediğin zaman seni koruyan teşekkür edip gözlerini açabilirsin.


İlginizi Çekecek İçerikler

Yorum Yaz