Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Kişilik testleri 

AURA TESTİ Sihirli Taşını Seç!!
Çin tıbbına göre bizler kendi auramızda eksik olan renklerden daha çok hoşlanırız ve ister istemez onlara çekiliriz. Örneğin içimizden siyah giyinmek geliyorsa auramızdaki su elementi eksikliğini gidermeye çalışıyoruzdur. Bu prensibe dayanarak auramızın neye ihtiyacı olduğunu test edebiliriz.

Bu testte farklı kozmik enerjilere sahip 6 doğal taş seçtik.

  1. Yakut

Yakutu seçtiysen hayatında tutkuya yer vermek istiyorsun demektir. Muhtemelen son birkaç aydır enerjini çar çur eden bazı işlere yoğunlaştın. Şimdi kendine sor: Enerjini boşa harcayan bir şey veya biri mi var?
Yanıt her ne olursa olsun yakut kendine güvenini tazeler ve seni yeniden güçlü kılar. Yakut kötü niyetli insanları uzak tutan güçlü bir taştır.

  1. Agat

Agatı seçtiysen doğayla ve kendinle olan ilişkini tazelemen gerekebilir. Hayatının şu döneminde yenilemesine ihtiyaç duyduğun en önemli şey umuttur. Kendinden şüphe etsen de sana gücünü hatırlatacak bir yardımcıya ihtiyaç duyuyor olabilirsin. Bu hatırlatıcı agat taşıdır. O sana içindeki ve dünyadaki sihri hatırlatır.

Agat insanlara yüksek benliğiyle temas kurmada yardımcı olur. Kırılan inancını yenilemek ve güç kazanmak için agat taşı kullanabilirsin.

  1. Turkuaz

Turkuazı seçtiysen bu aralar kendini ihmal ediyorsun ve seni strese sokan sağlıksız ortamlara giriyorsun demektir. Turkuaz harika bir şifa taşıdır. Turkuaz aurayı onarır ve güçlendirir. Kızılderili kabilelerinin şamanları tarafından takılan turkuaz kullanan kişinin şifa enerjisini yükseltir.
Turkuazı seçmenin bir diğer nedeni de bu aralar daha etkileyici görünmek istemendir. Turkuaz taşı, onu takan kişiye dikkat çekici bir aura kazandırır. Normalde fark edilmeyen kişiler turkuaz takı takınca bir anda dikkat çekmeye başlarlar.

  1. Ay taşı

 

Ay taşını seçtiysen bir süredir içinden atamadığın bir duygudan kurtulmanın zamanı gelmiş demektir. Ay taşının enerjisi duygularımızla temas kurmamızı sağlayan bir köprü kurar. Bu köprü sayesinde açığa çıktığında bizi rahatsız edece duygularla daha kolay yüzleşiriz.

Ay taşı ayrıca uykusuzluk sorununa iyi gelir. İçimizdeki dişil enerjiyle temas kurarak bize duygusal olarak destek olur.

  1. Obsidyen

Obsidyen taşını seçtiysen enerjini topraklamaya ihtiyacın var demektir. Obsidyen toprak enerjisini en çok yansıtan minerallerden biridir. Koyu renkli ve parlak siyah görünüşlü bu taş toprak elementiyle ve zamanın hâkimi, Satürn gezegeniyle ilişkilendirilir. Bu taş sana yaşamın hakkında derin düşünmeye ihtiyacın olduğunu gösteriyor. Hayatında gözden kaçırdığın bazı durumları yeniden düşünmen ve onları düzeltmen gerekebilir.
Kafan karışıksa, stresli bir dönemden geçtiysen ve enerji kazanmaya ihtiyacın varsa obsidyen sana yardımcı olabilir. Obsidyenin enerjisi sana ayakları yere basan, gerçekçi bir tutum verecek ve enerjini düzenleyecektir.

  1. Ametist

Ametisti seçtiysen ruhunu canlandıracak taze bir nefese ihtiyacın var demektir. Her yönden algı alanımızı işgal eden uyaranların olduğu bir toplumda yaşıyoruz. Bu durum merkezimizden uzaklaşmamıza neden olabilir. Ametist zihnimizi berrak tutmamızı ve bizim için neyin gerçekten önemli olduğunu kavramamızı sağlar. Ametist ayrıca hayal gücümüzü güçlendirerek bize yaratıcı katar.

Ametist zihnimizi karıştıran enerjileri uzak tutarken auramızı kötü enerjilerden temizler. Ametist sezgilerimizi güçlendirir ve tanrısal saf sevgiyle temas kurmamıza yardımcı olur.
Kaynakça:

(https://themindsjournal.com/aura-test-pick-a-magic-stone/)

İlginizi Çekecek İçerikler

Yorum Yaz